| Duma91 a întrebat:

Va salut. Cum pot sa imi folosesc Soldul de 59€ din contul WizzAir pentru a plăti un bilet de avion sau alte servicii? Am avut o rezervare dar a fost anulată din cauza virusului si am optat pentru banii in contul wizzair si acum nu stiu cum sa folosesc acel sold de 59€. Ma poate ajuta cineva va rog? Multumesc

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Soldul ala poate fi folosit la cumpararea unui alt bilet.
IMPORTANT! Intai te loghezi pe contul tau.
Apoi, cauti zborul pe care il vrei, urmezi toti pasii rezervarii si, cand ajungi la plata, iti apare un buton pe care scrie ceva de genul "foloseste contul Wizz". Apesi butonul ala si, daca e cazul, platesti doar diferenta de pret cu cardul.

| Duma91 explică (pentru ardnaxur1961):

Am incercat dar nu merge, nu stiu de ce?

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru Duma91):

Asa am patit si eu. N-a mers din prima, mi-am facut o mie de draci si, a doua zi, primul lucru pe care l-am facut a fost sa ma loghez pe cont. Pe urma, toata treaba a mers unsa!

| Duma91 explică (pentru ardnaxur1961):

O sa mai incerc si eu. Multumesc frumos de răspunsuri.