| cosmin123456789123456789 a întrebat:

Salut,daca ar fi sa alegeti sa locuiti in Roma sau Paris, ce ati alege? In care dintre cele 2 orase se traieste mai bine? Astept sa imi spuneti raspunsurile voastre precum si motivul pentru care alegeti dintre cele 2.

5 răspunsuri:
| Cateweline a răspuns:

Paris e mult mai frumos ca rom. Si se spune ca e orasul iubiri

| VladGH a răspuns:

Cred ca in Paris, dar mult conteaza in ce anturaj vei fi (prieteni, oameni iubiti)...

| foxsilver a răspuns:

Ca sa impusc doi iepuri dintr-o data, as alege Roma, este si un oras frumos, dar si mai ieftin decat Parisul.

| mona a răspuns:

As prefera Roma, motivul e simplu...nu imi plac francezii si daca nu imi plac atunci nu imi place nici Parisul

| evitaevis a răspuns:

Paris pentru ca se gasesc mai multe locuri de munca si plus ca e frumos si nu e chiar asa full de romani laughing