| HappyMeg a întrebat:

Hey hey,TPU!

Am si eu o intrebare pentru cunoscatori... daca ar fi sa alegeti dintre Imagine Dragons, OneRepublic, Bastille, AmericanAuthors si Avicii,pe care l-ati alege? Imi plac toate + inca cateva,dar intrebam, de curiozitate. Eu raman FIREBREATHER pana la moarte rolling on the floor)) Astept raspunsurile voastre :3

6 răspunsuri:
| JackFrost96 a răspuns:

Imagine Dragonswinking

| HappyMeg explică (pentru JackFrost96):

Inca cineva ca mine laughing)

| AirănMeidăn a răspuns:

Avicii probabil

| spiridus25 a răspuns:

One Republic

| ardei795 a răspuns:

Onerepublic are o istorie mare, ei au inceput de prin 2002. Dar American authors a inovat sunetul country cu pop-rock, asa ca voi spune American authors happy

| lPsihopate a răspuns:

Avicii!