| EqulibrE a întrebat:

Salut, daca mi-am cumparat bilet cu reducere cu carnet de elev al unui coleg(de aceiasi varsta cu a mea)si nu are poza pe carnet are viza 2010-2011 e vreo problema?

2 răspunsuri:
| Zippy a răspuns:

Daca deja ai cumparat biletul nu e nici cea mai mica problema.Cand vine controlorul nu iti cere buletinul, dar biletulwinking

| summer12 a răspuns:

Ar putea fi, pentru ca eu am nimerit sa iti ceara carnetu de elev sa verifice. Sper ca nu vine si el cu tine si aveti bilet cumparat dupa acelasi carnet, pentru ca atunci chiar se prinde, am patit-o big grin Dar se trece cu vederea.