Întrebare recomandată | Castigatorul70 a întrebat:

Eu si clasa mea am vrea sa facem la sfarsitul clasei a VIII-a un,, banchet" undeva la munte, dar am vrea sa nu coste mult. Va rog daca puteti sa imi dati niste sugestii unde am putea merge. Apropo suntrm 30 de persoane si stam in Focsani, Vrancea. Dau funda pentru cel mai bun.

4 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Interesant şi eu sunt tot din focşani laughing
Nu ai cum să organizaţi voi, trebuie să se interese domnul sau doamna voastră dirigintă pentru că trebuie să luaţi in calcul costul de transport + cazare acolo.

| Castigatorul70 explică (pentru Evolution):

Si normal. O sa discutam si cu profesorii, dar as vrea sa stiu cateva locuri la multe care sa nu coste foarte mult. Sin in legatura cu banii nu e problema.

| nyko98765 a răspuns:

Pai la mine in comuna e o tabara tare eu sunt de la munte cazarea costa undeva la 30 de lei pe noapte dar trebuie sa vorbiti cu managerul cu minim o saptamana inainte
PS aceasta pensiune este in jud Arges com Nucsoara sat Slatia happy

| ZaraZaraPerlin a răspuns:

Te sfatuiesc sa incercati sa mergeti la Sighisoara. Este cel mai frumos acolo, am fost si stiu ce vorbesc. O sa va bucurati mai mult ca la munte. Succes!