| anonim_4396 a întrebat:

Salut.La sfarsitul clasei a 8-a vom face banchet. Dar nu stiu unde sa il facem. Avem variantele astea:in oras, la restaurant, la munte sau la mare. Voi unde ati fost si care dintre variantele asta va place mai mult?

5 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Indiferent unde va veti hotara sa organizati banchetul, simplul fapt ca veti fi toti colegii impreuna, veti avea muzica pe care o doriti alaturi de ceva aperitive, prajiturele si sucuri, va vor face sa va simtiti f.f.f. bine. In fond e o petrecere, ca toate petrecerile, cu voie buna si distractie maxima.

| Ananas2 a răspuns:

La un restaurant pe malul marii. love struck

| lavinik a răspuns:

Eu cred ca la restaurant si la mare sau poate amandoua:primadata va duceti la un restaurant si dupa ce va plicti va duceti la mare cred ca o sa fie super bafta kiss

| cookiemonster_3945 a răspuns:

Paai... depinde in ce oras locuiti. Eu stau in Constanta, deci o sa facem banchetul pe malul marii. :X:X:X:X Cu siguranta cel mai frumos e la mare.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stau in calarasi. avem plaja, dar altceva e la mare.