| abcdc a întrebat:

Eu am banchetul luna asta, la munte, clasa a 12A si prietenul meu vrea sa vina dupa mine, dar separat.suntem de 4 luni impreuna si nu am facut sex, credeti ca de aceea vrea sa vina la munte separat, crede ca am putea face sex sau vine doar asa sa stam sa ne distram impreuna fara sa facem nimic. voi ce spuneti baiti? de ce ati veni dupa o fata la munte in banchet?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| barbie5 a răspuns:

Crezi ca va sta degeaba?
depinde si de baiat. vrea s ate surpinda cumva, munti -romantichappy funda?

| abcdc explică (pentru barbie5):

Pai dar eu nu vreau nimic eu el.momentan nu cred ca e momentulsad cum sa-i spun?

| abcdc explică (pentru abcdc):

Timpul*laughing scuzati pleonasmul, dar sunt suparata