| eretuf a întrebat:

Imi da si mie cineva niste ideei unde as putea sa plec cu clasa in excursie?
Ceva mai retras. (preferabil cabane)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa tii cont si de preferintele celorlalti.

6 răspunsuri:
| hd04wbw a răspuns:

Pai depinde de unde esti.Vezi ce e prin zona unde locuiesti ( adica vreo 100 - 150 de km) si cauta pe net. Oricum nu la mare ca e cam in sezon si te costa mult. Poti sa mergi la munte sau undeva la vreo zona cu apa ( lac sau statiune) daca ai pe aproape.Sa ai succes.

| baru a răspuns:

Salut== Puteti sa mergeti in Brasov. Din Brasov mergeti in: Postavarul, Cabana Bolnoc Cabana Piatra Mare. Cel mai frumos mergeti la Sapte Scari, la Dambul Morii etc. Aceste locuri sunt in Brasov si sunt un vis. Merita tot efortul. Daca mai vrei informatii cu cea mai mare placere Pa

| dracdeingerash a răspuns:

Mraconia - Orsova, jud.Mehedinti e superwinking cabanutze, teren de fotbal pe care poti sa dormi sub cerul liber :X croaziera pe Dunare la cazane sau cu barcuta ca este mai rustic happy chipul lui Decebal in piatra...rauletul unde puteti tine navetele de bere laughing

Oriunde ati pleca, distractie placutaaawinking

| andreeasim1 a răspuns:

La munte.la Brasov. Piatra Neamt.Vatra Dornei.Sunt locuri destul de retrase

| AidaAmaranta a răspuns:

Depinde unde stai!tongue

| eretuf explică:

Eu sunt in apropiere de Piatra Neamt