| Deyuuts a întrebat:

Buna vreau niste ideei pentru ce as putea face prietenelor in timp ce dorm in excursie. funda

Răspuns Câştigător
| Smiiilee a răspuns:

Buna sper ca te pot ajutatongue
1.Le poti mazjali fata cu pasta de dinti
2.Le poti pune frisca pe mana apoi sa-i gadili pe fata
3.le poti desena mustata si barba
4.Le poti turna apa sau limonada sub ei, crezand ca au facut in patlaughing
5.Le poti pune fond de ten pe fata(o gramada)
6.Ii poti machia si dupa sa-ti chemi profa sa-i arati ca se machiazalaughing

Cam atata stiu

2 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

Faza clasica cu spuma de ras sau rujulhappy.Poti sa le pui spuma de ras in papuci sau in pantofi. Sau pe mana lor si sa incerci sa ii gadili cu ceva la nas incat ei sa puna mana cu spuma pe fata lor.Poti sa ii fardezi daca sunt obositi.O faza mai grea este sa iei o drujba (fara lant sa nu ii tai doamne fereste ) laughing si sa o pornesti in camera lor, iar tu sa ai o masca infricosatoare (nu face asa ceva am zis si eu ).Poti sa iei o masuta, o pui deaspura capului lor, iar cu un fluier de camion sau unul normal ii trezesti din somn, acesti vor da cu capul de masa laughing eventual pune si spuma sau ceva lipicios sub masa. Daca unul dintre ei doarme foarte bine poti sa il duci pe strada laughing si sa doarma acolo (dai cateva pahare de bautura si gata cu el ). Faza clasica cu apa rece ca gheata, pe fata unui somnoros la ora 3 noaptea = "CE DRACU TEA APUCAT!" cam asta o sa zica. Poti sa faci pui o papusa ciudata care sa ii sperie in camere lor si sa faci zgomot.SUCCES,super sper sa mearga eventual filmeaza, ai grija cu ce firi faci asta ca daca sunt din astea nervoase poate te iau la bataie.

| Rainbow_4693 a răspuns:

Salutbatting eyelashes Ai putea sa ii pui pasta de dinti in mana si sa le gadili la nas cu o panasmug sau daca dorm cu gura deschisa sa le picuri suc de lamaie in gurabig grin Ai putea sa deschizi geamul, sa incui usa si sa faci tot felul de zgomote, sa le dai desteptarea la 5 dimineata,thinking si cam atat stiuthinking sper ca ti-am fost de ajutor:*