| CriSSa537 a întrebat:

Ceao...se apropie 1aprilie si eu cu clasa vom merge intr-o excursie in Slanic-Moldova. Puteti sa-mi dati niste ideei de farse pe care as putea sa le fac baietilor plz. urg3nt, mersi,

Răspuns Câştigător
| rutanklan a răspuns:

Dezumfla rotile la bus sau ascunde-te in padure sa nu te gaseasca si suna la 112. Suna-i pe parinti copiilor si zi-le ca ati ajuns in Amsterdam si nu in Slanic Moldova. Pune-le alcool in suc, asigura-te ca niciunul din ei nu poate urca in autobus prin blocarea usii pe dinauntru. Spune-i profei dupa ce ajungeti ca baietii au adus droguri la ei si asa o sa se apuce sa le caute gentile.

Zi-i unuia ca esti gravida big grin.

Nu ai zis ce fel de farse so...

| CriSSa537 explică (pentru rutanklan):

Ms....astept si alte raspunsuri...

10 răspunsuri:
| Ţepeşu a răspuns:

Te duci şi le zici că le faci un oral pe gratis. Mergi cu ei în pădure şi o faci acolo. Vezi să nu rămâi însărcinată!

| CautNume a răspuns:

Dar de ce "urg3nt"?

| CriSSa537 explică (pentru CautNume):

laughing ca mai e putin timp si nu stiu.

| NothingToEat a răspuns (pentru CautNume):

Chestii cocalaresti

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Te repezi la ei le deschizi slitul si le-o sugi sa vezi ce surprinsi o sa fie.

| CriSSa537 explică:

Mai astept raspunsuri dar fara noobi ca Tepesu

| NothingToEat a răspuns (pentru CriSSa537):

Nu te lua de Tepesu fatuca sau vei avea de suferit devil

| CriSSa537 explică (pentru NothingToEat):

Aoleu...stupid!

| NothingToEat a răspuns (pentru CriSSa537):

Bine... poate vrei sa te trezesti cu niste cianura in suc