| anonim_4396 a întrebat:

Joi plec in excursie la Giagiu-Bai! laughing Stie cineva cum as putea sa ma imbrac, luand in calcul vremea si faptul ca e o excursie cu clasa? Funda la the Best si vot la restul'! happy

Răspuns Câştigător
| ioanaioana a răspuns:

Pai imbracate comod,nu te incarca cu fel si fel de lanturi, bratari etc.O pereche de jeans sau pantaloni scurti, niste balerini sau sandale si un tricou sau maieu

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O îmbrăcăminte de culoare deschise, şaptcă pe cap, o sticlă cu apă pentru hidratare, un antidiareic, hrană rece, etc.
Pa, pa.

| Deea a răspuns:

Subtire. Pantaloni scurti si maieute ca e cald afara. Si nu uita costumul de baie daca mergeti la bai. In picioare poti sa iti iei niste sandale, in niciun caz adidasi happy. Distractie placuta.

| rapgirl123 a răspuns:

Un tricou, frumos, sexpsy daca vrei.in blugi iar pentru ca vremea e asa cum e poti sa iei si un hanorac dragut

| deutza_2137 a răspuns:

Buna! poti sa te imbraci intr-un pantalon scurt mai sus de genunchii un maieu si atata. sper ca te-am ajutat distractie placuta!:X

| SkittlesS a răspuns:

De unde esti ca si eu merglaughing
zi-mi scoala
cumva mergi cu cls a 5 si 7?
ca poate te stiulaughing
si la intrebare
ceva pantaloni scurti si o bluza larrgawinking

| Sorin_6433 a răspuns:

Imbracate in stilul care il ai la moment cum ar fi
muzica care o asculti rock, rap, hip hop,