| Ichim_Tavi_1987 a întrebat:

În ce locuri fascinante din România imi recomandați sa merg. Imi place aventura și sa merg mult pe jos. Nu dispun de un anume buget.

Răspuns Câştigător
| Andrutzzzza a răspuns:

Moldova. Multe obiective de vizitat, aer curat etc....si e mult de mers daca vrei sa vizitezi pe jos. Am fost si eu si eminunat. Adică: Iașul un oraș frumos, multe case memoriale, teii lui Eminescu etc...foarte frumos. Eu am rămas uimita de frumusetile Moldovei.

5 răspunsuri:
| Stefyza a răspuns:

Cheile Bicazului sau Palayul Culturii

| Sleep a răspuns:

Ai putea merge la castelul lui Iancu de Hunedoara care este singurul din tara ce sa pastrat 100% la fel cum era si pe vremuri.

| C0nstantin a răspuns:

Platoul Padis mai ales ca iti place aventura si drumetiile. happy

| angy1980 a răspuns:

Ce parere ai despre Delta Dunarii? plimbari cu barca pe canale si pe Dunare, padurea Letea si Sulina.

| zurick a răspuns:

Sibiu,Brasov,Sighisoara