| DoodyAlexx a întrebat:

Hristos a Inviat. Caut sa imi cumpar o tableta dar nu dispun de un buget prea mare, ce tableta imi recomandati pana in 600 lei?

10 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Adevarat a inviat!

Sa sti ca cu 600 de lei iti iei o tableta medie (vorbind de performanta). Astfel consider ca una dintre cele mai bune alegeri din partea ta ar fi aceasta: http://bit.ly/ZL9gJB

Dupa cum poti vedea are:

- procesor mai mult decat modest pentru o tableta de 1 ghz (dual core)
- 512 ram
- wifi
- 3g (asta inseaman ca ii poti baga carela de net)
- versiune stabile de android
- ecranul tactil de dimensiuni normale. care dispune si de o fidelitate destul de buna.

| DoodyAlexx explică (pentru maryusmono):

Eu mai mult ma gandeam la asta (http://www.emag.ro/......EY4NNBBBM/ ce parere ai?

| maryusmono a răspuns (pentru DoodyAlexx):

Nu e rea.

Are procesor bun, 1gb ram, veriune ok de android. Pacat ca nu are gps

| DoodyAlexx explică (pentru maryusmono):

Nu sunt sofer deci nu-i problema, oricum sunt sigur ca gasesc aplicatie in magazin play si cu stick se rezolva in caz ca trebuie

| adrianbestboy98 a răspuns:

Cea mai buna tableta este Allview speed city se misca super bine, jocurile merg fluent

Răspuns utilizator avertizat
| Lionsgate a răspuns:

Nici una no sa te tina nici 2 saptamani.

| Dheutsik a răspuns:

Adevarat a inviat! In primul rand nu il baga in seama pe Lionsgate, pentru ca o tableta nu trebuie sa fie neaparat scumpa ca sa fie si buna.Eu mi-am cumparat o Go clever tab a93 cu pretul de 549 lei de la Real, Sibiu.Merge bine, face poze clare, inregistreaza bine, muzica se aude excelent, are camera pe fata si suporta bine jocurile.Si cel mai important, o am de 8 luni si nu a avut nicio defectiune pana acum.Succes! Funda?

| ManStar a răspuns:

Asta zic ca ti-ar fi buna http://www.oktal.ro/......92042.html funda