| Panteraa a întrebat:

Imi place economia in general, dar de la profesorul meu nu inteleg absolut nimic. El are stilul lui mai special de a preda si nimeni nu intelege. Cum as putea sa invat economia ca sa ma descurc? Nu vreau sa merg la ore pentru ca nu cred ca are rost pentru un an cat o fac si nici nu dispun de un buget consistent laughing Dau funda.

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

De unde stii ca iti place economia daca nu intelegi nimic?

| Panteraa explică (pentru mira):

Stiu cu ce se ocupa si ce se face la ea. De asta am spus in general, ma refeream la ideea de economie.

| Eastwood a răspuns:

Daca nu intelegi ceva, intreaba, fara rusine, este de datoria lui sa va explice sa intelegeti, pentru asta este platit!

| onuticuta200312 a răspuns:

Vorbeste cu colegii tai si mergeti impreuna la directoare\director si spune-tii lui.Sau daca vrei puteti sa-i spuneti direct profesorului despre acest lucru. Daca vrei poti merge si singura dar eu zic ca este mai bine cu mai multi colegi! Sper ca te-am ajutat! FUNDA?