| JamesWatson a întrebat:

Salut, in februarie o sa am săptămâna altfel, dirgintele a spus sa venim noi cu sugestii. Aveti idei?
Vom avea dor o zi cu el.
Dacă știi locuri de vizitat aș vrea si siteul ca sa putem suna daca toti colegii vor acolo. Exclus parcurile acvatice, nu toata fete vor să meargă la bazin

7 răspunsuri:
| Adelyna06 a răspuns:

Castelul Bran, Cota 1400.

| Adry05 a răspuns:

Sibiu, Brașov, Sighișoara

| JamesWatson explică (pentru Adry05):

Sunt din Sibiu, la Brașov am fost anul trecut la Brad, mall si putin prin oras. Sighișoara ar fi o idee. Mulțumesc de răspuns

| JamesWatson explică (pentru Adelyna06):

Am fost anul trecut. Dar multumesc de răspuns

| Adry05 a răspuns (pentru JamesWatson):

N-ai menționat de unde ești deci n-aveam de unde să știu

| JamesWatson explică (pentru Adry05):

Adevarat, stai linistit.

| Adry05 a răspuns (pentru JamesWatson):

Liniștită... aș vrea să văd și eu un băiat numit Adri și cu un trandafir la profil