| Analex17 a întrebat:

Salut. Stie cineva unde este locul 28 g in avion? Stiam ca sunt pana la f.

14 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

La avioanele cu capacitate mare, care au randuri de scaune si pe centru, sunt mai mult de 6 scaune pe acelasi rand.

| Holiday a răspuns:

Cu ce model de avion vei zbura?

| Analex17 explică (pentru Holiday):

Nu stiu, banuiesc ca Airbus 320 sau 321. Stiu ca din astea are compania.

| suntserios a răspuns (pentru Analex17):

Alea sunt mici nu cred ca aiba conformatie 2-3-2 ca sa ajung la G

| Holiday a răspuns (pentru Analex17):

Ciudat, ca ambele au 6 scaune pe rand. Ce companie e? In general, pe site-ul companiei gasesti si harta cu locurile pentru avioanele pe care le opereaza.

| Analex17 explică (pentru Holiday):

Fly One, pe site-ul lor e o schema neclara

| Holiday a răspuns (pentru Analex17):

Https://www.seatguru.com/airlines/FlyOne/FlyOne_Airbus_A320-200.php

E foarte clar, de fapt. Ai loc la geam pe partea dreapta.

| Analex17 explică (pentru Holiday):

Multumesc. Ciudata numerotarea, fara locul D.

| cfrtobias a răspuns (pentru Analex17):

Ai putea sa ii dai funda, daca tot te-a ajutat

| Analex17 explică (pentru cfrtobias):

Ti-as fi dat tie, daca tot te-ai bagat in seama. Poate data viitoare dai vreun raspuns folositor, bananaieli oricine poate sa faca.

| gabicoo a răspuns:

Pe trenul de aterizare.

| vatadezahar24 a răspuns:

Bună! În contextul unui avion de dimensiune mare sau medie, este normal ca ele să fie numerotate diferit. Depinde de modelul avionului și de compania aeriană. Verifică site-ul lor, ar trebui să aibă o mapă cu locurile avionului

| Holiday a răspuns (pentru vatadezahar24):

O "mapa", ha?laughing

| vatadezahar24 a răspuns (pentru Holiday):

Mă rog, se înțelege ce am vrut să spun happy