| colectionarul2 a întrebat:

Salut sunt elev in clasa a 7 a si as vrea ca la sfarsitul anului sa plec intr-o excursie prin Romania sau cel putin prin Muntenia. Stiti cumva o agentie care organizeaza astfel de excursii pentru copii neinsotiti? Dau fundq

1 răspuns:
| Peridava a răspuns:

Nu.
Poti sa mergi intr-o excursie cu scoala, insotitori fiind profesorii. Propune dirigintelui tau o excursie, ca un fel de adio (tinind cont ca anul viitor aveti examene) si mergeti toti colegii.