| anonim_4396 a întrebat:

Deci, sunt in clasa a 8 a, si cum bine stiti la sfarsitul anului am banchet. Imi puteti recomanda niste rochii, pantofi... sunt mai inalta ( dar nici foarte ), si mai slabuta ( insa, nu chiar asa mult ), si as vrea ca rochiile sa fie in special negru. big grin

2 răspunsuri:
| Romanian a răspuns:

I-ati o rochie care sa fie rochie dar nu prea, neagra dar nu prea neagra cu pantofi dar nu prea ca pantofii.Vei fi frumoasa dar nu foarte,depinde cum insa nu chiar asa mult,dar nu prea, insa poate.
Fii mai exacta. Oricum, am raspuns aici doar ca sa-ti arat cum suna intrebarea ta.