| mada555alexa222 a întrebat:

am 10 ani şi îmi doresc să vizitez Casa Groazei din Bran.Am auzit că este foarte înspăimântător! Spuneţi-mi câte încăperi sunt şi ce se află în ele. (sunt cam sperioasă :X)
Chiar merită să intru? (mă refer la vârstă)

2 răspunsuri:
| Roxanaaaaaaa a răspuns:

Pentru 10 ani o sa ti se para inspaimantatoarewinking.Ar fii bine sa mergi intr-un grup, indiferent daca esti in mod normal cu el sau nu.In prima parte stiu ca mergi pe un mod care are mute luminite care te ametesc laughing) si te fac sa nu te poti intoarce.Imi amintesc ca la sfarsit se afla un vampir la capatul scarilor, e un om real dechizat si trage de tine, daca esti ingrup nu o sa aiba timp sa va sperie pe toti, de asta spun ca e mai bine sa nu fii singura ca sa nu te sperii.
Mai bine sa te duci, nu cred ca ai cum sa mori laughing si macar scapi de o curiozitate.

| mada555alexa222 explică (pentru Roxanaaaaaaa):

Acum cât timp ai fost acolo?