| GrungyCacti a întrebat:

Am nevoie sa stau o saptamana maxim doua in Cluj. Unde as putea sta la un preț ok?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi cu airbnb

| francut a răspuns:

Cele mai mici preturi la pensiuni in Cluj, sunt de 120-140 lei/camera/noapte la single. Clujul nu este deloc ieftin. Daca esti tanar, poate te "lipesti" de vreun cunoscut student.

| francut a răspuns (pentru francut):

Ciar daca gasesti pe net hotelul "Pax" de langa gara, fugi de el. E mizerabil si plin de perechi ce il inchiriaza "cu ora" (intelegi...). Mi-a ajuns o noapte acolo, ca sa-l ocolesc si ziua.