| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare daca voi pleca in grecia cu avionul pot sa i-au in avion o planta de exemplu un lămîi (planta) de aproximativ 10 cm?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Poti,eu am dus 3 muscate crete,intr-o plasuta,s-au uitat la ele si nu au comentat.
Dar,in Grecia e plin de lamai,cresc pe marginea drumului, ca salciile, ia si tu altceva...

4 răspunsuri:
| valThina a răspuns:

Trebuie sa suni si sa vorbesti acolo la firma de unde ti-ai luat biletu happy
depinde de companiehappy

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu stiu daca e vreo restrictie. Ceea ce nu pricep este de ce ai cara dupa tine un lamai in Grecia, in conditiile in care, la aia, lamaii cresc pe marginea drumului.

Răspuns utilizator avertizat
| SebyXzOnA a răspuns:

Nu prea cred ca si eu am mers de 3 ori cu avionul si n-am vz pe nimeni cu plante in manahappy