| MaryCv a întrebat:

Cat costa o vacanta în Grecia avion+hotel orientativ? Intrebare pentru cei care au fost acolo

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Complicata intrebare.
Unde? Cat? Ce conditii? Cate mese? In ce perioada? Luat cu cat inainte?

Eu am dat 1000 euro 8 zile in Thassos si asta pentru ca m-am trezit tarziu si am vrut conditii bune. La asta se mai adauga drumul si mesele deci inca vreo 800 euro.

Poti gasi insa mult mai ieftine daca nu vrei vreun resort si doar o pensiune fara mese.

Sau poti gasi in resorturi prin Santorini cu 5000euro

| alina2k18 a răspuns:

Ahahhahahahahaahah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 300 la 600 euro de persoană.
Depinde și când faci rezervarea, și pentru ce perioadă.
All-inclusive te duce și pe la 1000, dar dacă faci rezervare prin programul Early Booking, ieși mai bine.

| Roxanacretu2 a răspuns:

Depinde enorm de locatia aleasa pentru ca exista atat variante mai ieftine, cat si altele super scumpe, precum Santorini. De asemenea conteaza si ce conditii vrei (2, 3,4, 5 stele), masa/mese incluse, program de vizitare si alte lucruri.
Recomand sa mergi pe o varianta early booking pentru a lua din timp o oferta de pret buna. Incearca pe http://travelidea.ro/vacante-grecia/co1