| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare daca voi pleca in grecia cu avionul pot sa i-au in avion o planta de exemplu un lămîi (planta) de aproximativ 10 cm?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Poti,eu am dus 3 muscate crete,intr-o plasuta,s-au uitat la ele si nu au comentat.
Dar,in Grecia e plin de lamai,cresc pe marginea drumului, ca salciile, ia si tu altceva...

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu stiu daca e vreo restrictie. Ceea ce nu pricep este de ce ai cara dupa tine un lamai in Grecia, in conditiile in care, la aia, lamaii cresc pe marginea drumului.

| valThina a răspuns:

Trebuie sa suni si sa vorbesti acolo la firma de unde ti-ai luat biletu happy
depinde de companiehappy

Răspuns utilizator avertizat
| SebyXzOnA a răspuns:

Nu prea cred ca si eu am mers de 3 ori cu avionul si n-am vz pe nimeni cu plante in manahappy