| Valera_Gorbuleak_1992 a întrebat:

am si eu cateva intrebari despre legiunea franceza, as vrea sa stiu care este programul de zi unui legionar, dar va rog, fara raspunsuri de pe net, as vrea sa aflu cum ajung acolo, care sunt minusurile si plusurile la aceasta legiune, trebuie sa fii 101% sanatos sau nu, adica e clar ca cu probleme grave de sanatate nu te primeste nimeni, dar maruntisuri, seara buna!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ca sa te ajut tot de pe net iti pot da un raspuns. Nu am fost si nici nu am sa ajung acolo. Nu-ti convine raspunsul te rog sa nu il iei in considerare.
http://www.cancan.ro/......eptat.html

| Violleta2022 a răspuns:

Si cum am putea sa-ti spunem noi cum este acolo, cand nimeni de pe forum nu a ajuns acolo?
iar pe net, aflii povesti, repovestite de ascultatori, nu de cei care sunt ori au fost in legiune afranceza.
Nu te astepta sa primesti informatie pe un forum, cei din legiune nu vor publica nimic, pentru ca totul este secret si bine pazit.