| CatyBaty a întrebat:

As dori sa stiu de la ce varsta pot pleca singur in vacante in alte tari.

Răspuns Câştigător
| Claudiu2895 a răspuns:

La 18 ani.

12 răspunsuri:
| ABCDA a răspuns:

Hei. eu stiu ca poti pleca singur la orice varsta (ma refer la copii mai mari) doar ca trebuie ca parintii sa iti plateasca insotitor pe avion.

| Catacombe a răspuns:

Poti pleca oricand. dar eu zic de la 15 ani in sus.sau de la 18 ca esti major.
funda? plss

| Catacombe a răspuns:

Poti pleca oricand. de la 15 ani in sus. sau de la 18 ca esti major
funda? plsss

| marian1199 a răspuns:

| Catacombe a răspuns:

Poti pleca oricand. De la 15 ani in sus. sSau de la 18 ca esti major.
Funda? Plsss

| Dlkee a răspuns:

Buna!
LA 18 ani impliniti poti pleca singur.
Pana in 18 ani, ca sa poti pleca iti trebuie semnatura parintilor tai, daca ei nu merg cu tine. Pa pa. Succes :*

| Dlkee a răspuns (pentru Claudiu2895):

Nu-i adevarat! Poate si la 10, dar cu semnatura parintilor lui :p

| AnonimaD134 a răspuns:

Eu zic că de la +16 sau +18 ani. Aşa cred big grin

| GeeO06 a răspuns:

Cand o sa ai 18 ani.

| alexro93 a răspuns:

18 ani... poti si altfel(cu procura si un insotitor nu neaparat unul din parinti)

| Láríìśàá a răspuns:

La 18 ani. pentru că ești major și poți pleca singur. Dacă ai sub 18 ani nu poți pleca decât cu părinți sau cu rudele sau cu cineva cunoscut ție happy. ( Vorbesc despre zborul cu avion în alte țări ) Baftă :*.