| nely999 a întrebat:

Este cineva pe aici care si-ar dori sa mearga in vacante, excursii, dar nu are cu cine, la fel ca mine?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cauta-ti prieteni de calatorie pentre prietenii reali, fosti colegi, vecini, rude, nu online, ca poti da peste tot felul de ciudati sau chiar proxeneti, care te pot vinde peste hotare, pe piata prostitutiei.

| nely999 explică (pentru Violleta2022):

Nu as merge in vacante cu barbati, ci cu femei care sunt in situatia mea, nu am colegi, nu am familie, nu am nimic!

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai și ce te oprește să mergi singura? Mergi intr-un citybreak, te plimbi cat vrei, unde vrei...

| nely999 explică (pentru suntserios):

Pai,mi se pare ciudat, mi-e teama, nu stiu, n-am fost niciodata singura in vacanta/excursie, etc.

| gabicoo a răspuns:

Dacă plătești tu totul îți găsești imediat partener de petrecut vacanța.

| nely999 explică (pentru gabicoo):

Nu platesc, ca nu am de ce! fiecare sa-si plateasca..eram curioasa daca sunt persoane care-si doresc sa se plimbe dar nu au cu cine!

| gabicoo a răspuns (pentru nely999):

Dragă Nelly. Ești la vârsta la care dacă nu plătești - nu te mai bagă nimeni în seamă.

| nely999 explică (pentru gabicoo):

Zi zau cu limba scoasa. daca am 40 de ani, asa vezi tu lucrurile? doamne fereste! sa nu ajungi in locul meu sau mai rau..nu se stie niciodata!

| gabicoo a răspuns (pentru nely999):

La 50+ zici că mă încadrez la "mai rău"?

| nely999 explică (pentru gabicoo):

Asta ai inteles tu..eu am zis sa nu ajungi mai rau sau in locul meu..think!