| mihai94ro a întrebat:

Salut TPU. Daca imi cumpar bilet pe ruta Cluj-Paris(dus-intors) de la Wizzair ce taxe sunt incluse in pretul biletului de avion si ce taxe trebuie sa mai platesc pe langa? Va multumesc.

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Mai nimic nu e inclus

| Mihaela1964 a răspuns:

Daca faci rezervare o sa vezi ca la total se adauga taxa de tranzactie(obligatorie),optional taxa pentru bagaje de cala(daca ai pentru dus, sau numai intors), tot optionala este asigurarea pe care o poti face si in alta parte(agentie de turism, agentie de asigurari, etc).