| FizZAleX a întrebat:

de curand o sa plec si eu in Turcia, mai exact Antalya cu masina, si vreau sa stiu cam pe la ce ora este Istanbulul mai liber pe sensul de dus, deoarece am mai fost acum 2 ani in Antalya si la Istanbul am stat 5 ore la coada pentru o distanta de 20-30 KM.

2 răspunsuri:
| Alin2010nnn a răspuns:

Incearca dimineata 8-9

| FizZAleX explică (pentru Alin2010nnn):

Pai nu prea pot sa ajung la ora aia... de la Bucuresti pana la istanbul faci in jur de 10 ore. ar insemna sa plec la 10noaptea si asa imi pierd din somn aiurea si ar insemna sa mai stau pe la istanbul sa dorm ca sa continui drumu. + ca imi incepe cazarea la 12 dupamiaza a 2 zi. Plec pe 9 si ajung pe 10