| stefanelul2000 a întrebat:

Daca imi cumpar un joc din Turcia, respectiv din Antalya jocul va fi numai in turca sau si in engleza. Stiu ca suna ca naiba intrebarea dar vreau sa fiu sigur.

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

E mare sansa sa fie doar in engleza, eu nu am vazut jocuri care sa fie in limba turca. Eventual la instalare te va intreba in ce limba sa instalezi.

2 răspunsuri:
| Mangeyoku a răspuns:

Jocul va avea limba cu care a fost programat.Nu va avea alta limba decat cea cu care a fost programat.