| StefanCalin123 a întrebat:

Merg in tabara la mare 7 zile. Sunt curios cam cati bani ar trebui sa imi duc cu mine. Tin sa preciez ca avem doar micul dejun.

Răspuns Câştigător
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Daca aveti micul dejun ramane pranzul si cina. Meniul zilei sa spunem ca ar fi 20 lei, deci 40 lei pe zi mancarea. In 7 zile 280 lei. Daca mai iei un suc sau ceva 300 lei mancarea pe 7 zile. Apoi intra racoritoare, inghetata, bautura(daca tot e tabara, zic sa ramana memoribila. Daca ai sub 15 ani nu asculta ce am zis in paranteza) etc etc. As lua 500 lei

2 răspunsuri:
| Anonim23042014 a răspuns:

Pai ma gandesc ca la hotel sunteti cazati... ar trebui sa ai 40-50 lei pe zi...

| octav005 a răspuns:

Eu iti zic sa iti ei sigur 500 lei.