| anonim_4396 a întrebat:

O ruda de a mea vrea sa plece cu avionul, iar in aeroport trebuie sa isi cumpere un bagaj de cala. Cu cati euro poate sa o taxeze pentru 20 kg bagaj in aeroport?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mentionez ca aceasta persoana zboara cu pegasus airlines

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru anonim_4396):

De la Beijing in Tahiti nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bucuresti(otopeni)-Turcia

| user5493 a răspuns:

Cu avionul? nu se intelege

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt mai multe feluri de bilete, opteaza cand ia de la agentie. Un bagaj cala de cateva kg are voie prin bilet, daca la check -in e depasita greutatea plateste acolo o nimica gen 1 E / kg pe ruta asta.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru user5493):

Nu bre... de la aeroport se ia trenul

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe baza rezervarii iti poti calcula aici

https://www.flypgs.com/......al-baggage

ba mai mult chiar il poti cumpara online la un pret mult mai rezonabil