| AndreiMarinBRASOV a întrebat:

Peste 8 zile o sa merg la mare in Eforie Nord! Yeey happy... As vrea sa va intreb cum este pe acolo, si daca este parc de distractii ce este pe acolo... Vreau raspunsuri doar de la cei-cele care au fost si stiu! Dau FUNDA cui imi da un raspuns bun

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu e cine știe ce, e mult mai bine la Eforie Sud din punctul meu de vedere și da e parc de Distracție dar și la Eforie Sud e și parcă e mai frumos.

| WarriorCat a răspuns:

La parc de distractii te referi la Aqua Parcuri sau la locuri de joaca?

| AndreiMarinBRASOV explică (pentru WarriorCat):

Loc de joacawinking

| WarriorCat a răspuns (pentru AndreiMarinBRASOV):

Locuri de joaca gasesti sigur.

| aliceinchains a răspuns:

E frumos, mie îmi place. E mult mai curată stațiunea, și apa e mai curată, atât că e mai adâncă încă de la mal față de Mamaia, de exemplu. Eu am fost anul trecut, și merg și anul ăsta...