| Andreutza30 a întrebat:

Peste cateva saptamani plec in vacanta pentru o saptamana la Felix. As vrea sa imi dati sugestii in legatura cu ce as putea sa imi pun in bagaj.
P.S. Sunt fata si am parul lung
Multumesc!
Dau funda la cel mai bun si mai amplu raspuns.

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Un costum,doua de baie,pantaloni scurti,tricori.O rochita doua daca mergi in cluburi Sandale slapi
. Creme de protectie antisola. Elastice si cleme de strans parul. Ochelari de soare.
Carti de citit si de joc,
Periunta /pasta de dinti,sapun, absorvante, prosop fata, prosop mare de baie,
Telefon, incarcator
Un caiet in care sa-ti notezi impres
ii
poti adauga sau scoate elemente de pe lista!

5 răspunsuri:
| kaTTsu a răspuns:

O foarfeca, o vopsea pentru par blond si o vopsea pentru par brunet, te tunzi frumos singura scurt, te vopsesti toata brunet apoi in partea laterala stanga depinde cum ti bretonul, iti faci suvite blond la breton, sau iti faci in 2 mari, adica gen apa si uleiul, partea de sus blond si partea de jos bruneta http://4.bp.blogspot.com/......e%2B2.jpg, eu vreau sa te schimbi, ca imi imaginez ca ai un par lung pana la sold, fi sexy pleci in vacanta e un timp bun pentru o schimbare.

| HAHAALEX a răspuns:

In primul rând nu uita costumul de baie, casca de baie, ochelarii de soare și multa buna dispoziție. Vacanta plăcuta.

| GrumpyGirl a răspuns:

Haine subtiri (pantaloni scurti, fuste, rohchii, tricouri...), in caz de si o plerina de ploaie/umbrela, costum de baie, crema solara, slapi, sandale, pijamale, in caz ca-i frig pantaloni 1/3, ochelari de soare, sosete si adidasi (daca ploua).
Funda?

| GrumpyGirl a răspuns (pentru kaTTsu):

Nu se duce la banchet! Trebuie sa fie ea insasi. Merge in vacanta...

| stpcr27 a răspuns:

Si daca esti fata si ai parul lung nu sti sa iti faci singura bagaju?!