| 10Bubico a întrebat:

Se merita sa plec cu autocarul Atlassib din Viena pana in Strehaia? Este riscant?

6 răspunsuri:
| George_Mario_1996 a răspuns:

Nu nu este prea riscant doar sa fie un autocar sigur

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Riscant este si sa mergi pe strada; oricand iti poate cadea o caramida in cap.
Ce intelegi tu, de fapt, prin "riscant"?
Ai pus un milion de intrebari pe tema asta de parca autocarul s-ar fi inventat ieri si autostrada azi dimineata. O gramada de lume merge cu autocarul, trenul, masina, avionul si nu de ieri, de-alaltaieri.
Sincer, cred ca e mai riscant sa traiesti in Strehaia decat sa ajungi acolo.

| mgtow a răspuns:

Unii zic ca e bine altii ca e rau nu ai cum sa stii cum e pana nu vezi

suntserios
| suntserios a răspuns:

In ce sens sa fie riscant? daca te referi la accidente poate fi riscant si sa iesi din casa sa ii iei o paine asa ca...

| 10Bubico explică (pentru suntserios):

Ma refer si la accidente si la furturile ce se pot face pe autocar.

| DespreHostel a răspuns:

Nu este riscant, poti sa iti folosesti Ilocker pentru a tine bunurile in siguranta.