| Costelloo a întrebat:

spuneti-mi si mie o cabana, casa, pensiune in brasov sau in jurul lui gen bran, moeciu, predeal, busteni...etc...ca vreau sa dau un chef cu niste prieteni! NU trebuie sa fie nu stiu ce lux sa aiba 3-4 camere min si sa se poata inchiria cu totu!

Răspuns Câştigător
| Gickanho a răspuns:

Nu iti pot recomanda decat Predealul este o zona minunata, aveti si Clabucetul in caz ca vreti si sa schiati etc
ca sa gasesti cabana/vila/ hotel in predeal cauta pe google ceva gen "hotel predeal" si iti gaseste iti pot recomanda doar pentru cazare Hotelul Aura 4 stele

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cauta si tu pe www.turistinfo.ro
Gasesti de toate,preturi,locatii, persoane de contact, ti-alegi!