| Z3ndog3 a întrebat:

Stiti cumva acum de craciun unde as putea gasi un aparat ca sa bag bani pe paysafe?
In Targu Jiu

3 răspunsuri:
| MihaiPavel21 a răspuns:

Du-te la un market sau supermarket PACO, PROFI, PENNY din astea și poate găsești...Eu am găsit la toate cele trei, dar nu în Târgu-Jiu!

| AndreiFFF a răspuns:

Pai sunt multe aparate paysafecard dar unde locuiesti? in targu jiu
cauta pe harta zebrapay si vei gasi. pentru ca eu nu stiu unde stai in targu jiu poti sa te duci strada siretului si vezi aparatul daca scrii pe harta.

| AndreiFFF a răspuns (pentru MihaiPavel21):

De fapt se poate descurca pe harta daca scrie zebrapay = GPS si te duce direct acolo ce ii spui PACO PROFI penny e mai usor asa. si fara bataie se duce direct acolo. stii ca poate nu sunt? dar bine inteles ca si la supermarkete etc... se gasesc aparate.