| Feitan a întrebat:

Salut TPU, stiti niste site-uri sau agentii de unde as putea sa iau un bilet foarte ieftin de avion?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuie sa il iei cu mult timp inainte, depinde si de perioada cand vrei sa pleci. Eu am venit din Anglia cu Wizz, cu bilet cumparat cu o luna inainte, cu 26 de lire. Daca il luam cu 3 zile inaintea plecarii, mă costa 260 de lire. Ti-am dat doar un exemplu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De pe site ul companiei aeriene cu care vrei sa zbori vei gasi mereu cea mai ieftina varianta.

Răspuns utilizator avertizat
| Mihai0101 a răspuns:

Un bilet de avion ieftin se urmareste din timp doara asa gasesti.
Daca vrei cu plecare azi sau maine nu vei gasi ieftin trebuie urmarit pe net din timp.