| MihaiAB a întrebat:

Vara aceasta neaparat vreau sa plec cu Work and Travel in USA. Ma gandeam la Ocean City. as fii foarte recunoscator daca as primi de la voi niste "Tips & Tricks" legate de cazari, job-uri, bani, etc. big grin

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pai nu pleci tu sa ne spui cum e?

| Kindly a răspuns:

Pai intereseaza-te tu dinainte Ocean City, ce are de oferit. Noi nu avem de unde sa stim ca nu am fost acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ocean City e plin de studenti.majoritatea romanilaughingnu prea ai sanse de second job.eu am fost in alta parte