| MihneaHodis a întrebat:

Vara aceasta vreau sa merg la mare, mai exact in Navodari, si e primul an in care organizes pe cont propriu (fara parinte sau alt adult).
Vreau sa aflu niste informatii necesare despre cum ar trebui sa procedez.
Cum caut cazare?( Plata se face in avans?)
As vrea niste site-uri utile, sfaturi etc.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Tinna666 a răspuns:

Cazare poti cauta pe net.pur si simplu scrii cazare navodari si crede-ma ca vei gasi.in ceea ce priveste plata, eu mereu am platit cand am ajuns si m-am cazat. daca gasesc carare pe net suni frumos si faci rezervare(de cele mai multe ori vei gasi pe site-uri daca mai au camere libere si pretul in functie de perioada cand vrei sa mergi)distractie placuta

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dai un search pe google si in functie de ce gasesti si iti convine dai un telefon si te intelegi cu proprietarul. Unii cer avans altii nu, depinde

| MihneaHodis explică (pentru Tinna666):

Nu credeam ca e atat de simplu. Mersi mult happy