| ApaMineralaPlata a întrebat:

Buna TPU as vrea sa am un abdomen frumos ce exercitii imi recomandati? Mentionez ca burta mea e plata, dar vreau sa aive un aspect frumos pana vara, sper ca ma puteti ajuta cu cateva sfaturi utile, va multumesc anticipat! :*

6 răspunsuri:
| Denisuca21 a răspuns:

Orice tip de miscare e binevenita! Abdomenele sunt potrivite...dar incearca sa ai si un meniu cat de cat sanatos!

| ApaMineralaPlata explică (pentru Denisuca21):

Am un meniu foarte sanatos, foarte multe fructe si legume. Mananc de 2 ori pe zi dimineata cand ma trezesc si dupa amiaza, problema e ca beau cafea multa sad crezi ca e vreo problema?

| Denisuca21 a răspuns (pentru ApaMineralaPlata):

Nu,cafeaua nu are legatura cu grasimile! Dimpotriva iti ofera energia de care ai nevoie pentru a face cat mai multe exercitii!

| ApaMineralaPlata explică (pentru Denisuca21):

Multumesc pentru raspuns :*

| Denisuca21 a răspuns (pentru ApaMineralaPlata):

Cu placere :*

| dragos1294 a răspuns:

Cate 3-4 serii de abdomene pe zi, seriile sa fie pana la epuizare nu cu un numar exact de abdomene