| Moiseicip a întrebat:

Vreau si eu cateva pareri de la cei care stau in suceava sau care au fost in suceava. Ce as putea sa vizitez pana vineri ca punct turistic in acest judet?

Răspuns Câştigător
| raluk200 a răspuns:

Poti vizita manastirile, muzeele din oras, mina Cacica (de aici sunt eu)poate vrei si o baie, tot pe*aici.

3 răspunsuri:
| LostHappiness a răspuns:

Poti sa vizitezi cetatea Sucevei sau manastirile din zona happy

| Mentaaaaa a răspuns:

Cetatea de scaun, cetatea scheia, complexul medieval zamca, casa de cultura, parcul central happy

| ?Z?????? a răspuns:

Hey! Suceava, da! Poti merge la Manastirea Putna, acolo este inmormantat Stefan cel Mare, este muzeu si alte cele. Poti merge, da, la Cetatea de scaun. Langa Cetatea de scaun este on loc numit "Satul Bucovinean", acolo sunt casute ca de pe la noi. Poti merge la Mc laughing). iti rez succes happy. Drum bun si te mai asteptam pe la noi.