| TheThingThatShouldNotBe a întrebat:

Urmeaza sa imi iau rucsacul in spate si sa pornesc spre Bulgaria, dar din Giurgiu voi merge pe jos. Se poate trece podul prieteniei asa? Sau o sa ma puna sa ma intorc sa fac autostopul sau ceva, pentru ca stiu ca sunt anumite zone unde nu te lasa sa treci granita pe jos.
Si inca ceva, am vazut ca exista taxa pentru autoturisme. Daca merg pe jos oare am de platit ceva? Multumesc.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Poți trece și pe jos, și cu bicicleta dacă vrei. Nu plătești nicio taxă.
Drum bun!