| D4K4R a întrebat:

Pot trece granita la Bulgari cu pasul? Au macar trotuar pe podul de la Giurgiu inspre Ruse?

Răspuns Câştigător
| Laura a răspuns:

De multe ori am trecut pe jos graniţa cu Bulgaria. De ce să nu poţi?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Desigur. Și ca răspuns și la a doua întrebare: da, are și cale pietonală Podul Prieteniei.

| francut a răspuns:

Nici o granita, in nici o tara, nu se trece la pas. Trebuie folosit un mijloc de transport: masina, tren, avion.

| Holiday a răspuns (pentru francut):

"Trebuie folosit un mijloc de transport: masina, tren, avion."

Asta e din putul gandirii...
Bineinteles ca poate trece si pe jos.

| francut a răspuns (pentru Holiday):

Fa bine si citeste pe site-ul granicerilor si apoi sa-mi vorbesti mie de putele tale.

| Deserth a răspuns:

Dar eu pot trece granita cu bicicleta pe pista cea lunga din Timisoara care leaga bega de serbia?

| Laura a răspuns (pentru Deserth):

Poţi şi cu jetpack-ul să treci dacă vrei.