| traveled a întrebat:

Voi merge in curand in Brasov pe o perioada mai indeluganta, nu detin un laptop si voi avea nevoie sa am acces la internet macar o ora - 2 pe zi. Am cautat pe internet dar nu prea am gasit ceva relevant. Stiti vreun Internet Cafe prin Brasov mai decent? Eventual unde poti sa si mananci? Multumesc!

3 răspunsuri:
| D3I3 a răspuns:

Poti cu telefonul, iti adaugi 1-2 GB( sau mai multi, depinde de perioada de timp cat vei sta acolo ) de internet pe telefon si poti sta 1-2 ore. Poti si manca rolling on the floor

| traveled explică (pentru D3I3):

Am nevoie de un calculator neaparat.

| TeodorescuAndrei a răspuns (pentru traveled):

Cumpără-ți un lapyop sa inprumută unul de la cineva... faci un hotspot de pe telefon si gata..ai " internet cafe " oriunde vrei...