| FetchD a întrebat:

Buna seara, am o mare problema cu router-ul meu. Este un D-Link di-524 si de pe laptop merge sa ma conectez la internet prin wireless dar de pe telefon nu merge absolut deloc. Am cautat toata ziua pe forumuri si nu am gasit mai nimic. Rog cei care stiti sa postati aici. Va multumesc

1 răspuns:
| dariusel a răspuns:

Vezi sa nu fie telefonul de vina! Incearca sa resetezi telefonul! sau sa il inchizi, apoi sa il pornesti din nou! si eu mai pateam, si asa rezolvam " problema "! Bafta, sper sa-ti fie de folos