| paint9 a întrebat:

SALUT,vreau să merg în Constanța în vacanță în august, vom fi 4 persoane, avem nevoie de 2 paturi,bucătărie și baie cu apă caldă,nimic altceva, am încercat pe olx dar acolo sunt prețuri mari, vreau pînă la 150 lei, hotelurile sunt scumpe, aveți idei unde sunt locuri care să-mi convină?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si baie si bucatarie si 4 persoane si in august si sub 150greu. Daca nici pe olx nu ai gasit poate in gara la cei care ofera cazare pe loc... dar cune stie unde nimeresti

| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai ieftin este cu cortul!
Ceea ce oferi tu este extrem de putin, fiind in plin sezon estival nu vei gasi. Mergi in septembrie acolo, pentru ca preturile scad.

| AFR81 a răspuns:

Practic voua ca trebuie apartament la cheie. Cred ca vei gasi si pe OLX daca cauti in perioada urmatoare. Cred, de asemenea, ca multi proprietari al caror tarif depaseste posibilitatile tale sunt dispusi sa negocieze si sa lase la pret si sunt convins ca vei gasi la cei care ofera cazare in gara, insa e cam riscant.