| InSoMnIaC a întrebat:

Vreau sa plec vara viitoare in Grecia impreuna cu niste prieteni si as dori sa stiu ce agentii de turism/insule imi recomdati, Am dori sa mergem undeva unde sunt multi tineri, viata de noapte, locuri frumoase de vizitat. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Stf_Costi_2000 a răspuns:

Hey,Salut InSoMnIaC, iti recomand cu cea mai mare incredere Christian Tour! Sunt foarte cumsecade si zic eu si ieftin!
https://www.christiantour.ro/? gclid=Cj0KEQjwqfvABRC6gJ3T_4mwspoBEiQAyoQPkWRsHSZGsTLMcDAub-6BrzsCdg6vWgaj01JED6B-1vEaAleA8P8HAQ
Uite aici un link cu agentia! Sper sa iti fiu de folos!

| RastaGeorgiana a răspuns:

Buna,am locuit 9 ani in Grecia, este o tara superba cu oameni la fel de superbi.Iti recomand sa mergi in Thassos,Rodos,Creta, Santorini, Zakynthos(insula mea preferata), Mykonos, Chios, Skopelos.Astea sunt insulele pe care le-am vizitat si sunt sigura ca in oroce loc ai alege sa mergi in Grecia va fi o experienta de ne uitat