| HappySadness a întrebat:

Wizz air este o companie buna? Adica este serioasa si sigura? Cine a zburat cu Wizz va rog sa-mi spuneti cateva despre firma (bagaje, etc) funda!

3 răspunsuri:
| Bianca_5451 a răspuns:

Da, am zburat cu Wizz air de vreo 3 ori. Este o companie buna, serioasa. A fost totul ok.

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Heyhappy.

Tatal meu a mers cu Wizz Air si nu e prea bun.Adica pe net a vazut cu 40 si ceva de euro si cand a ajuns la agentie ca sa plateasac era dublu[80 si ceva de euro] si a spus ca nu e cine stie ce.
E mai bun Blue Airbig grin.

Sper ca ti-am fostd e ajutorlove struck.

Fuunda?batting eyelashes

| tusha a răspuns:

Tatal meu luna asta a venit in Italia de pe Cluj Napoca si mi a spus ca firma este serioasa, nu are intarzieri, a ajuns in timp:1 ora si 20 minute de zbor, trebuie sa fii prezent cu jumatate de ora inainte la imbarcare, ai voie cu doar 1 bagaj de mana-55 ori 40 ori 20 adica maxim 10 kg... sper sa te ajute in vreun fel...