Întrebare recomandată | Cristian_David_1994_i8bq a întrebat:

Salutare.
A auzit cineva de RomStud Travel? A mers cineva cu ei? Stiti pe cineva care a plecat in excursie cu ei?
Vad ca au o excursie in Praga pentru septembrie care suna foarte bine. Insa mi se pare putin dubios.
Orice m-ar ajuta, multumesc!

2 răspunsuri:
| khrystyann a răspuns:

Excursie la Praga! Ai nimerit excelent! Poți sa ma contactezi pe mail si sa îmi dai detalii legate de pret si servicii. Eu acum vin de acolo. Adresa:cristiancezar. han@yahoo.com. Pot sa raspund doar pe mail.

| Costache_Ioana_1997 a răspuns (pentru khrystyann):

Buna! As fi interesata sa-mi dai cateva detalii, daca se poate. Eu as fi interesata sa plec cu ei in Croatia