| AlexandruAdy a întrebat:

Salutare
A trimis cineva colet din Italia în Anglia?
Sunt courieri ce lucrează home to home? Sau cel mai ok e cu Tarsin?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intreaba in Italia.

| AlexandruAdy explică (pentru darrio2007):

Pai nu mă ajută cu nimic răspunsul tău plictisit
Dacă știi răspunde dacă nu.

| darrio2007 a răspuns (pentru AlexandruAdy):

Raspunsul meu este unul normal, nu unul plictisit. Gandirea ta este aiurea.
Intrebi pe forum romanesc ce vrei tu sa faci in Italia.
Nu vezi ca alt raspuns nu ai mai primit?

| AlexandruAdy explică (pentru darrio2007):

Pai dacă știi răspunzi, nu mă ajută să îmi zici altceva decât la subiect

| darrio2007 a răspuns (pentru AlexandruAdy):

In loc sa astepti pe aici, te interesai pe acolo prin Italia.

| AlexandruAdy explică (pentru darrio2007):

Nu sunt în Italia, sunt în UK
Eram interesat dacă aș cumpăra ceva de acolo cam cum ar putea să trimită vânzătorul
Nu te stresa, nu așteptam alt răspuns de aici, poate ca și întrebarea n-a fost la locul ei